עסק משפחתי

“Sweet & Fit” היא מאפיית דלת פחמימות המתמחה בקינוחים בריאים וטעימים במיוחד. כל מה שאנחנו אופים אנו מכינים מחומרים טבעיים ללא תוספת סוכר ונטולי גלוטן, עם מרכיבים המתאימים לצרכנים הסובלים מסוכרת, לדיאטות דלות פחמימה ולכל מי שרוצה לשמור על אורח חיים בריא.

מעדני המאפייה שלנו נוצרו בשנת 2006 על ידי ד”ר חוסה תאצ’ר, רופא ילדים בוונצואלה, שהתמקד בסיוע לילדים עם השמנת יתר, סוכרת והיפראינסוליניזם. הוא רצה ליצור משהו טעים ובריא, עבור מטופליו, כך שלא יימנע מהם ליהנות מקינוחים טעימים. בזמנו הוא לא ידע עד כמה הקינוחים האלה יהפכו למדהימים וכמה תגובות חיוביות הוא יקבל מלקוחות בכל הגילאים.

המתכונים הייחודיים של ד”ר תאצ’ר מורכבים רק ברכיבים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק כמו: קמח שקדים ואריתריטול כתחליפים בריאים לקמח וסוכר רגילים.

בשנת 2015 בתו של ד”ר תאצ’ר,השף אדריאנה תאצ’ר, שפעלה כמנהלת ייצור ופיתוח מוצרים בינלאומי, תיאמה וניהלה את הפתיחה של העסק הבינלאומי הראשון שלהם בבוגוטה, קולומביה, שיופעל כ- “Ser Fit”.

בשנת 2017 הועברה אדריאנה לארה”ב כדי לשמש כמנהלת ייצור ופיתוח מוצרים בינלאומי לפתיחת המאפייה הראשונה בארה”ב במיאמי, פלורידה, ולהתחיל את פעילותה תחת המותג השני “Sweet & Fit”.

בדצמבר 2019 הציג ד”ר תאצ’ר את הקינוחים האלה לשוק הישראלי, בעקבות הביקוש הרב שנראה למוצרים הבריאים ואורח החיים הבריא של הצרכנים הישראליים.

מטרתנו היא לספק ללקוחות המוערכים שלנו חוויה נעימה וייחודית כשהם נהנים מהקינוחים הבריאים והטעימים ביותר כדי לתמוך באורח חייהם הבריא והטבעי!